Organizatoriska struktūra rada vietu

Attēls par tēmu “Labāka organizatoriskā struktūra vannas istabā”

Kur likt visas birstes, tūbiņas un aerosolus? Mēs šo jautājumu jau uzdevām un saņēmāmatbildes no divāmsociālo mediju satura veidotājām. Viena iespēja ir iegūt uzglabāšanas vietu, papildinot vannas istabu ar tādām mēbelēm kā brīvi stāvošiem vai pie sienas stiprināmiem skapjiem.

Taču maģiskā atslēga kārtībai vannas istabā ir nevis vannas istabas mēbeles, bet organizācija. Pati burvestība ir ļoti vienkārša: likvidējot haosu vannas istabas mēbelēs un vairāk paļaujoties uz organizatoriskajiem risinājumiem, pieejamo uzglabāšanas vietu iespējams labāk izmantot.

Kārtība atvilktnēs

Šajā kontekstā izlietnes plaukti uzreiz atrisina divas problēmas: tie nomaskē sifonu un ūdens caurules, kā arī nodrošina glabāšanas telpu zem izlietnes. Ideāli, ja šiem plauktiem ir atvilktnes. Tajās varat ērti noglabāt dažādus priekšmetus.

Kvalitāte atmaksājas

Pieejamas ir daudz un dažādu veidu atvilktnes ar atšķirīgiem kvalitātes standartiem. Tām būtu jāpārvietojas pa kvalitatīvi izgatavotām metāla vadotnēm. Tās ilgstoši nodrošina vienmērīgu un uzticamu atvilktnes atvēršanu un aizvēršanu, neradot nekārtību tās saturā. Pastāv arī tā dēvētā izvilkšana līdz galam. Šī funkcija ļauj atvilktni izvilkt visā garumā.

Patīkams klusums

Automātiskās un lēnās aizvēršanas mehānismi ir vēl divas mūsdienīgu vannas istabas mēbeļu funkcijas. Automātiskās aizvēršanās mehānisma gadījumā ir nepieciešams vien neliels impulss, lai atvilktne pati aizvērtos. Lēnās aizvēršanās mehānisms atbrīvo lietotāju no divām kaitinošām lietām: pirmkārt, atvilktnes aizveras bez jebkāda trokšņa un, otrkārt, ir samazināts atvilktnes pārvietošanās ātrums, kā rezultātā izvilktās atvilktnes saturs paliek savā vietā.

P.S. Ja kāds vēlas iegūt vēl lielāku kārtību iekšpusē, ir pieejamasuzglabāšanas kārbas unkastes. Tās iespējams vai nu pasūtīt kopā ar vannas istabas mēbelēm, vai papildus iegādāties veikalā.

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba