VANNAS ISTABAS KOPŠANA

Mēs zinām, ka, piemēram, regulāra automobiļa kopšana novērš tehniskas problēmas un rūsu. Regulāra kopšana ir nepieciešama arī vannas istabām, gan lielām, gan mazām — tā nodrošina arī ilgāku kalpošanas laiku.

Geberit Cleanline80

PADOMI MAZĀKIEM VANNAS ISTABAS KOPŠANAS DARBIEM

Vannas istabas regulāras tīrīšanas svarīgums ir aprakstīts rakstā "Pilnīga tīrība visos stūros". Tas attiecas arī uz dušas paliktni, kura regulāri tīrīšana atbrīvo to no nepievilcīgiem nosēdumiem. Citas darbības prasa nedaudz vairāk laika, bet arī tās būtu jāveic regulāri, piemēram, dušas noteces vai dušas kanālu tīrīšana. Matu uztvērējs ir viegli izņemams un iztīrāms, taču laiku pa laikam tīrīšana ir veicama arī noteces kanālam, jo pretējā gadījumā ziepju atliekas vai citi netīrumi var sākt kavēt ūdens aizplūšanu.

ĀTRA ŪDENS NOTECE

Noteces tīrīšanas laikā nevajadzētu aizmirst arī par sifonu iztīrīšanu. Cilvēkiem ar gariem matiem nav sveša kanalizācijas aizdambēšanās problēma. Matiem ir tendence ieķerties sifonā un tādējādi apgrūtināt ūdens tecēšanu. Izlietnes sifona iztīrīšana ir salīdzinoši vienkārša, taču dušas vai vannas sifona iztīrīšana bez tā izjaukšanas ir sarežģītāka. Lai gan YouTube ir daudz labu (un ne tik labu) ideju, mēs iesakām matus izvilkt ar garu pinceti. Tā nebojā sifonu un caurules, un aiztaupa nevajadzīgas remonta izmaksas. Arī izlietnes pārplūdes atvere ir jātīra regulāri. Iesmidziniet pārplūdes atverē parastu tīrīšanas līdzekli un ļaujiet tam iedarboties. Tas novērsīs nepatīkamu aromātu un nosēdumu veidošanos.

LIELĀKI KOPŠANAS DARBI

Klozetpoda tecēšanas cēlonis var būt noskalošanas vārstā iekļuvuši netīrumi. Vārsts ar silikona blīvi ir uzstādīts virs skalošanas tvertnes apakšējā daļā izveidotās atveres. Normālos apstākļos vārsts pilnīgi noslēdz atveri. Ja netīrumi, piemēram, tvertnē radušās nogulsnes, nonāk starp blīvi un skalošanas tvertnes atveri, noskalošanas vārsta darbība var tikt traucēta. Tālāk redzamie video demonstrē, kā vārstu var viegli iztīrīt, pat iebūvējamas tvertnes gadījumā.

Geberit Sigma iebūvējamās tvertnes tīrīšana
Geberit neiebūvējamās tvertnes tīrīšana

IEVĒROJIET PIESARDZĪBU!

Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūs esat pilnā mērā atbildīgs par veiktajiem apkopes darbiem un iespējamo nodarīto kaitējumu. Kaitējuma iespēja pastāv, jo lielākā daļa stiprinājumu ir izgatavoti no plastmasas, un nepareizas apiešanās gadījumā tiem var rasties bojājumi. Parasti nav nepieciešams tīrīt visu tvertni. Patiesību sakot, tas pat varētu izraisīt lielāku nosēdumu gabalu atdalīšanos un tvertnes nosprostošanos. Sliktākajā gadījumā santehniķim būs jādemontē viss klozetpods. Noņemot sifonu uzmanieties, lai neko nesalauztu. Pirms visām darbībām ir jāapsver to sekas. Ja rodas šaubas, vienmēr pieaiciniet santehniķi.

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba