TrIIIple projekts Vīnē | Geberit UAB Latvijas filiāle

Trīs torņi debesīs TrIIIple projekts Vīnē

Vīne aug — tieši debesīs. Vietā, kur agrāk atradās muitas iestāde, tagad paceļas trīs daudzstāvu dzīvojamās ēkas — torņi, kuros ir 33 stāvi un vairāk nekā 1000 dzīvokļi. Geberit produkti ir uzdevuma augstumos.

Katrā tornī ir 33 stāvi un vairāk nekā 1000 dzīvokļi, kopā apmēram aptuveni 70,000 m2 dzīvojamās platības un projekts izmaksā vairāk nekā 300 miljonus eiro: Pie Donavas kanāla Vīnē istenotais TrIIIple projekts pārsteidz ar skaitļiem. Tas pārsteidz arī ar pārpilnība: jumta baseins, atpūtas telpa ar bibliotēku, virtuve pasākumu rīkošanai, atpūtas telpas ar grilēšanas iespējām, spēļu un kino telpas, kā arī koplietošanas jumta terases, restorāni un bāri — tas viss nosaka, ko nozīmē dzīvot projektā TrIIIple.

Ievērojams panorāma elements

Divi torņi ar klasiskiem dzīvokļiem tika pabeigti 2021. gada augustā, bet trešais — ar mēbelētiem mikrodzīvokļiem ir apdzīvots jau kopš 2021. gada marta beigām. Tas Vīnei nodrošināja ne tikai vairāk nekā 1000 dzīvokļu, bet arī labi saskatāmu pilsētas panorāmas elementu.
Torņu dalījums vairākās augstuma zonās ir paredzēts, lai vizualizētu starp ēkām pastāvošo dialogu. Zonas atspoguļo pilsētas mērogu. Torņu priekšrocība ir arī tā, ka iedzīvotāji var viegli pastāstīt, kur viņi dzīvo — piemēram, augšējā daļā vai virs lielās terases.

Vieda lietusūdens noteksistēma

Ieskatīšanās pārsteidzošo augstceltņu uzbūvē atklāj to, ka nozīmīgu ieguldījumu to funkcionalitātē sniedz Geberit produkti. Pluvia lietusūdens noteksistēma gādā ne tikai par efektīvu lietus ūdens novadīšanu. Tā arī nodrošina arī maksimāli lietderīgu telpu izmantošanu, jo ēkai ir nepieciešami tikai daži stāvvadi.

Daudzstāvu dzīvojamo ēku būvniecībā izšķirošs faktors ir arī skaņas izolācija, kas ir ļoti būtiska noteksistēmu daļa. Šī iemesla dēļ Soravia Group izvēlējās Geberit Silent-db20 noteksistēmu ar skaņas izolāciju. TrIIIple daudzstāvu dzīvojamajās ēkās izmantotie Huter klozetpodu montāžas elementi un Geberit Sigma iebūvējamās tvertnes ir lieliski piemērotas arī skaņu izolējošiem grīdas un sienas stiprinājumiem.

informāciju

foto galerija