Funkcionālāks dizainsvannas istabā

Izlietnes Geberit MyDay

Izsmalcināts, mūžam gaumīgs un viegli kombinējams dizains – ikvienam, kas meklē mūsdienīgu eleganci, kā arī krāsu un materiālu daudzveidību.

Attiecībā uz vannas istabas iekārtojumu gaumes atšķiras. Lai dizainu varētu pielāgot individuālajām vajadzībām, mēs piedāvājam dažādas formas, krāsas un materiālu izstrādājumus. Papildus mūžīgi gaumīgam un izsmalcinātam izskatam laba dizaina neatņemama sastāvdaļa pavisam noteikti ir funkcionalitāte. Mūsuprāt, labs izskats un optimāla funkcionalitāte ir nevis divi nesavienojami aspekti, bet gan viens otru papildinoši aspekti. Tādēļ mēs radām savus izstrādājumus, balstoties uz pamatpricipu “Design Meets Function”.

Better bathrooms, better lives

Interesanti elementi un pārdomātas funkcijas funkcionālākam dizainam

Vannas istabas izstrādājumi

Kāda vannas istaba ir piemērota jums?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba