Cik maza drīkst būt izlietne?

Tā nav nejauša sakritība, ka laika gaitā pieņemtais standarta izlietnes dziļums ir 48 centimetri. Atbilstoši šim izmēram tiek izgatavoti ne tikai keramikas sanitārtehnikas izstrādājumi, bet arī atbilstošās mēbeles un maisītāji.

Pārsvarā ikdienā izmantoto lietu standartizācija ir notikusi industrializācijas rezultātā. Agrāk izlietnes bija daudz lielākas. Tāpat pastāv arī tendence izvēlēties minimāla izmēra izlietnes. Protams, arī dzīvokļi un līdz ar to vannas istabas un viesu tualetes kļūst arvien mazākas. Šī tendence pavisam noteikti nav apstājusies pie 48 centimetriem: mūsdienās ir pieejamas mazas izlietnes ar 37 vai 25 centimetru izvirzījumu, kas ir īpaši piemērotas mazām viesu tualetēm.

Roku mazgāšana izlietnē

Nīderlandiešu gaume

Aspekti, kas uzskatāmi par pieņemamiem, ir atkarīgi no katra individuālā cilvēka. To, ka šādas vēlmes var būt ļoti pārsteidzošas, liecina Nīderlandes piemērs. Šeit cilvēki dod priekšroku vismazākajiem izmēriem – tas ir mazliet pārsteidzoši, ņemot vērā vidējā nīderlandieša augumu. Šāda izvēles pamatā ir nevis konkrēts miesasbūves veids, bet būvniecības tradīcijas.

Rezultātu nodrošina saspēle

Neatkarīgi no tā, vai ievērojat tradīcijas – kas būtu jāņem vērā, viesu tualetei izvēloties mazu, taču aizvien lielisku izlietnes risinājumu?

  • Izlietnes forma: izvēloties mazā izmēra risinājumus, ir jāraugās, lai tie būtu tikai tik lieli, cik nepieciešams. Šajā segmentā bieži vien ir pieejamas asimetriskas formas, kurām izlietnes maisītāji ir novietoti sāniski – šādi tiek iegūta maksimālā ekonomija un ir pieejama arī neliela plaukta virsma.
  • Izlietnes dziļums: pats galvenais, lai pietiktu vietas roku novietošanai zem ūdens. To varat vienkārši noskaidrot ekspozīcijā, veicot “sausās darbības” pārbaudi.
  • Izlietnes maisītāja izmērs: šādos apstākļos ir rūpīgi jāizpēta izlietnes un maisītāji un jāuzdod sev jautājums: kur ūdens strūkla saskaras ar keramikas sanitārtehnikas izstrādājumu? Bieži vien maisītāju ražotāji savās sērijās iekļauj arī mazākus izlietnes maisītājus, kas ir īpaši paredzēti viesu tualetes risinājumiem. Pareizi salāgojot ar izlietnes maisītāju, arī maza izlietne var sagādāt daudz prieka.

Vienmēr aktuālākā informācija

Četri attēli saistībā ar Geberit Stories

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

Kāda vannas istaba ir piemērota jums?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba