Jūsu vannas istabā ir maz vietas? Nu un tad?

Mazas vannas istabas rasējums

Pētījumi liecina: vannas istaba ir viena no iecienītākajām vietām, kur pabūt vienatnē un atjaunot enerģiju. Taču šis pētījums arī parāda, ka vidējā vannas istaba ir mazāka par 7 m². Un ja papildus visiem nepieciešamajiem elementiem vēl ir jāatrod vieta labsajūtas zonai, telpa kļūst ļoti šaura. Atmest sapni par vannas istabu? Nē. Arī tad, ja vannas istabas izmēri nesaskan ar smalkos žurnālos noskatītiem vannas istabas paraugiem, vienmēr pastāv kāds risinājums un veids, kā telpā radīt plašuma un komforta sajūtu.

Šādā gadījumā tikai jāprot līdz minimumam samazināt to elementu skaitu, kas ir tikai funkcionāli. Piemēram, tādi elementi kā skalojamās kastes un sifons ir jānovieto ārpus redzamības zonas. Sienas pilnā telpas augstumā vai līdz pusei palīdz to izdarīt. Turklāt tajās var ne tikai paslēpt tehniskos elementus –kā telpu sadalošais elementstās arī nosaka skaidras robežas un piešķir telpai papildu nianses (labsajūtu). Piemēram, mazā telpā tās var izmantot, lai izveidotu omulīgu mazgāšanās zonu, kurā iespējams atbrīvoties un atpūsties. Turklāt vieta netiek zaudēta, tieši pretēji: priekšpusē tiek uzstādīts sienas tualetes pods, kas šajā gadījumā izveido ļoti skaistu siluetu.

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba