Pieteikt karu vannas istabā esošajiem mikrobiem

Nevienam nav šaubu, ka publiskās tualetēs ir pieejami daudz un dažādi mikrobi. Taču, vai jūsu mājās šie nevēlamie mikrobi tiek apkaroti? Atbilde – slimību iznēsātāji ir visur. Lielākā problēma ir tā, ka lielākie tīrīšanas darbi parasti skar galvenokārt tualetes podu, izlietni un vannu. Taču nav vērts satraukties – pilnīgi sterilu vidi mājās nav iespējams un nav vajadzīgs radīt. Privātajās vannas istabās šos nelūgtos viesus var vienkārši likvidēt, veicot dažus vienkāršus higiēnas pasākumus.

Tīrīšanas līdzeklis un drāna tīrā vannas istabā

Ieteikumi mikrobu daudzuma samazināšanai vannas istabā

 • Mitros rokas un vannas dvieļos baktērijas jūtas kā mājās. Tāpēc raugiet, lai dvieļi žāvētos brīvi pakārti, un vismaz reizi nedēļā izmazgājiet tos 60 grādus siltā ūdenī.
 • Zobu birstes arī ir baktēriju perēklis, tādēļ tās būtu jānomaina ik pēc diviem vai trim mēnešiem un jāraugās, lai tās tiktu uzglabātas vietā, kur tās var labi nožūt.
 • Vienmēr aizveriet tualetes poda vāku. Katrā skalošanas reizē baktērijas tiek izsviestas gaisā un tādējādi izkliedētas visā vannas istabā.
 • Baktērijām patīk mitra vide, tādēļ vienmēr labi izvēdiniet vannas istabu un raugieties, lai strādātu vēdināšanas sistēma.
 • Dušas aizkaros mēdz veidoties pelējums un sēnītes. Raugiet, lai pēc dušas tie pilnībā nožūtu, un laiku pa laikam izmazgājiet tos veļas mašīnā. Būtībāstikla walk-in dušas sienair higiēniskāks risinājums.
 • Neaizmirstiet notīrīt durvju rokturus, noskalošanas paneļus un gaismas slēdžus.
 • Lai apgrūtinātu mikrooganismu dzīvi, dušu un vannu pēc lietošanas vienmēr noslaukiet sausu.
 • Lai gan pirmajā mirklī tie liekas tīri, laika gaitā uz silikona savienojuma sakrājas ļoti daudz mikrobu. Tādēļ šādi savienojumi ir regulāri jānotīra ar etiķi saturošu tīrīšanas līdzekli un karstu ūdeni.
 • Neatstājiet novārtā dušas galvas. Dušas galvās ātri vien sakrājas mikrobi. Tādēļ, pirms pirmo reizi ejat dušā, sprauslas ir ieteicams izskalot ar siltu ūdeni. Ideālajā gadījumā ūdens temperatūrai jābūt 60 grādi.
 • Tīrīšanas drānas bieži mazgājiet veļas mašīnā augstas temperatūras ciklā, un vannas istabas tīrīšanai izmantojiet atsevišķu drānu. Ja nevēlaties kļūdīties, arī tualetes poda tīrīšanai varat izmantot atsevišķu citas krāsas tīrīšanas drānu.
 • Mati un netīrumi ļoti ātri uzkrājas arī vannas istabas paklājiņos. Regulāri tos izpuriniet un izmazgājiet karstā ūdenī.
 • Sūklīši , ko labprāt izmantojat mazgāšanās laikā, principā ir tādi paši kā trauku mazgāšanai izmantotie sūklīši. Tādēļ bieži tos mainiet.
 • Jātīra ir arī kosmētikas otiņas un birstītes – tās vislabāk ir vairākas reizes izmazgāt ar šampūnu.

1. daļa. Traipi vannas istabā, ko radījusi matu krāsa un balinātāji
2. daļa. Traipi vannas istabā, ko radījuši higiēnas un vannas istabas tīrīšanas līdzekļi
3. daļa. Nagu lakas un tās noņēmēja radīti traipi
4. daļa. Traipi vannas istabā, ko radījušas kaļķakmens un silikāta nogulsnes

Vannas istabas izstrādājumi

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba