Salšana vannas istabā ir pagātne

Salstoša sieviete dušā

Patīkami silta vannas istaba ļauj iesākt dienu uz labas nots.

No rītiem cilvēkiem ir īpaši grūti tikt galā ar aukstumu. Ja cilvēkam vēl nāk miegs, tad pārāk auksta telpa vai telpa ar aukstām flīzēm šķitīs ļoti nepatīkama. Tas parasti ir jo īpaši attiecināms uz vannas istabām, kas ir pirmā telpa, ko apmeklējat pēc pamošanās.

Lai iesāktu dienu labā noskaņojumā, vannas istabā ir jāņem vērā vairāki aspekti.

Siltumu radoši elementi

Pētījumi liecina, ka temperatūrai vannas istabā ir jābūt vismaz 23 grādiem, lai pēc dušas vai vannas varētu nožāvēties, nesalstot. Izmantojot dažādus siltuma avotus, šo temperatūru var vienkārši sasniegt. Mūsdienās grīdas apsildi, sildķermeni vai apsildāmo tualetes poda sēdvirsmu var aktivizēt ar vienu pogu. Pāris sekunžu laikā telpu piepilda patīkams siltums.

Ja jums patīk staigāt pa mīkstām virsmām, vannas istabā vai mazgāšanās vietas tuvumā varat arī novietot paklāju. Tas palielina maigumu un, iespējams, piešķir noslēdzošo akcentu vannas istabai.

Starp citu: vai zinājāt, ka arī spoguļskapjiem ir pieejama apsildes funkcija? Tā gan nav paredzēta siltuma izkliedēšanai, bet nodrošina ļoti praktisku pretaizsvīšanas funkciju, lai pēc karstas dušas jūs varētu spogulī skaidri saskatīt savu atspulgu.

Norāde: vannas istabu vēl omulīgāku var padarīt dvieļi siltās krāsās vai telpaugi. Papildinot vizuālos akcentus ar patīkamām telpas smaržām, jūs vannas istabā iegūstat ļoti patīkamu atmosfēru.

Vienmēr aktuālākā informācija

Četri attēli saistībā ar Geberit Stories

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba