Optimāls vietas izmantojums vannas istabā | Geberit UAB Latvijas filiāle

Vairāk vietas vannas istabā

Geberit Acanto

Pārdomāti, vietu taupoši risinājumi vannas istabām – ikvienam, kas vēlas iegūt gan funkcionalitāti, gan uzglabāšanas telpu.

Kuram gan ir pietiekami daudz vietas savās četrās sienās un vēl jo vairāk – vannas istabā? Reti kuram ir pieejama futbola laukuma izmēra vannas istaba. Plānojot jaunu vannas istabu, var un vajag sapņot, taču patiesība bieži vien ir pavisam citāda. Vairumam ir nepieciešami vietu taupoši risinājumi – jo īpaši viesu tualetē –, kas lieliski izskatās un ir funkcionāli. Tādēļ mēs radām izstrādājumus, kas palīdz optimizēt pieejamo vietu un sniedz lielāku uzglabāšanas vietu.

Labākas vannas istabas, labākas dzīves

Interesanti elementi un pārdomātas funkcijas optimālākam vietas izmantojumam

Kāda vannas istaba ir piemērota jums?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba