Ikviens zina, ka nereti pēc vannas istabas apmeklējuma, tajā paliek nepatīkami aromāti. Ir vairāki veidi, kā tos novērst.
Tas, ka tualetes apmeklējuma laikā rodas nepatīkami aromāti, ir pilnīgi dabiski. To var izskaidrot ar zarnu darbības rezultātā gaisā nonākušajām gāzēm. Šīs gāzes gremošanas procesa laikā rada zarnu baktērijas. Tā kā ar tualetes apmeklējamu saistītie nepatīkamie aromāti ir neērta tēma, cilvēki vienmēr ir izmantojuši dažādus risinājumus to neitralizēšanai. Bet kuri risinājumi ir patiešām efektīvi?
Katrs no mums, iespējams, laika gaitā ir atklājis savas metodes, bet mēs uzskatām, ka visefektīvākie ir tālāk aprakstītie risinājumi.
Ātrs un efektīvs risinājums ir loga atvēršana un vairākas minūtes ilga telpas vēdināšana. Tomēr ekoloģisku iemeslu dēļ logu vajadzētu atvērt tikai uz īsu brīdi. Tas ir īpaši svarīgi ziemas mēnešos, jo ilgstoši atvērti logi rada nevajadzīgu enerģijas patēriņu. Parasti tiek ieteikta regulāra vannas istabas vēdināšana, kuras mērķis ir nepieļaut augstu mitruma līmeni, kas ir labvēlīgs pelējuma veidošanās procesam.
Ja vannas istabai nav loga, vannas istabas tipveida aprīkojuma gaisa nosūces ventilators nodrošina nepatīkamu smaku aizvadīšanu un ātru vannas istabas izvēdināšanu pēc dušas vai vannas apmeklējuma. Tas, cik drīz gaiss vannas istabā atkal ir svaigs, ir atkarīgs no nosūces ventilatora jaudas.
Nepatīkamu aromātu vannas istabā var nomaskēt, sadedzinot sērkociņu. Sērkociņa galviņā esošā sēra sadegšana daļēji nomaskē tualetes apmeklējuma radītos aromātus, taču nespēj tos pilnīgi likvidēt. Citi aromātu maskēšanas līdzekļi ir gaisa atsvaidzinātāji, smaržvielas vai aromātiskās eļļas. Taču šo līdzekļu problēma ir tā, ka to pārmērīga lietošana var radīt pretēju, vienlīdz nepatīkamu efektu. Galu galā, kuram gan ir patīkami ieiet mazā, slēgtā tualetē, kas smaržo tā, it kā kāds tikko tajā būtu izlējis veselu pudeli smaržas?
Visnovatoriskākais un efektīvākais risinājums ir nepatīkamo aromātu nosūces modulis, kas nepatīkamos aromātus savāc tieši tur, kur tie ir radušies, jau pirms to izplatīšanās telpā. Vai tas kaut ko atgādina? Protams! Gatavojot ēdienu, virtuvē ikviens intuitīvi ieslēdz tvaiku nosūcēju. Vannas istabā var būt izmantots gan klozetpodā iebūvēts nepatīkamo aromātu nosūces bloks, gan, piemēram, īpašs tvertnē iebūvēts gaisu filtrs..
Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.
Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.
Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba