Tīrs estētisks baudījums

Geberit AquaClean Sela – jaunākās paaudzes tualetes pods ar bidē funkciju

Tualetes podu ar bidē funkciju piecdesmito gadu beigās atklāja šveicietis Hanss Maurers (Hans Maurer). Pirmie modeļi bija lieli un neparocīgi, kā arī no pirmajiem mirkļiem tika atzīti par neparastiem tualetes podiem. Turklāt arī “nezinātājiem” uzreiz bija skaidrs, ka tiem ir kāda papildu funkcija, lai arī kāda tā būtu.

Šobrīd – sešdesmit gadus pēc pirmo modeļu laišanas klajā – masīvās formas un redzamie pieslēgumi ir vēsture. Tas, no vienas puses, kļuva iespējams, pateicoties tam, ka samazinātās elektronikas daļas aizņem daudz mazāk vietas. No otras puses, ir izmainījušās arī vannas istabas iekārtošanas un dizaina tendences. Šobrīd tiek izmantots pārlaicīgs, elegants dizains un integrētas tehnoloģijas. Arī energoapgādes un ūdens apgādes pieslēgumi tiek izbūvēti tā, ka tualetes podu ar bidē funkciju vairs uzreiz nevar atpazīt. Pirmajā mirklī šķiet, ka mūsdienu tualetes pods ar bidē funkciju darbojas tāpat kā parasts tualetes pods, taču, iepazīstot tuvāk, tas pārsteidz ar tādām funkcijām kā skalotājs, sēdekļa apsilde vaismaku nosūkšanas iekārta.

Vannas istabas izstrādājumi

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu