TRAIPI VANNAS ISTABĀ —TĪRĪŠANAS LĪDZEKĻU UN KLOZETPODA TĪRĪŠANAS TABLEŠU IZMANTOŠANAS REZULTĀTS

Vai vannas istabā redzami traipi? Geberit var paskaidrot, kas tos rada. Ķīmijas nozares speciāliste Marianna Krīgere (Marianna Krüger) gan paskaidro to, kā hloru un skābi saturoši tīrīšanas līdzekļi uz klozetpodu sēdriņķiem un vākiem rada dzeltenīgus un zilganus traipus, gan sniedz padomus par to novēršanu un notīrīšanu.

Speciālie klozetpoda tīrīšanas līdzekļi un tabletes vienmēr jāizmanto tikai klozetpoda keramiskās daļas tīrīšanai. Ja tie nonāk uz klozetpoda plastmasas daļām, tie ar mitru drānu vai sūkli vienmēr ir ātri jānoslauka, lai novērstu traipus veidošanos.

Uzziniet vairāk par tēmu “Traipi vannas istabā? Skaidro Geberit”:

1. daļa: Matu krāsu un balinātāju radīti traipi vannas istabā
2. daļa: Higiēnas produktu un vannas istabas tīrīšanas līdzekļu radīti traipi vannas istabā
3. daļa: Nagu lakas un nagu lakas noņemšanas līdzekļu radīti traipi vannas istabā
4. daļa: Kaļķakmens un silikāta nosēdumu radīti traipi

Vannas istabas izstrādājumi

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Four images of the Geberit Stories

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba