VANNAS ISTABAS DURVIS

Vidējā vannas istabas platība Eiropas dzīvokļos svārstās no 4 līdz 7 kvadrātmetriem, bet viesu tualetes ir ievērojami mazākas. Ja vietas ir maz, ir svarīgi atrast nelielām platībām piemērotus, vietu taupošus risinājumus, tai skaitā — piemērotas durvis.

Vannas istabas durvis, kas atveras uz iekšu
Vannas istabas durvis, kas atveras uz āru
Durvis, kas atveras uz āru, ietaupa vietu vannas istabā

VIETAS TAUPĪŠANAS METODES

Daudzos gadījumos, visvairāk telpas var ietaupīt, atrodot ideālu vietu vannas istabas durvīm. Vannas istabas durvīs vajadzētu būt 90 centimetriem platām, un tām nevajadzētu būt slieksnim, kas apgrūtina pārvietošanos, piemēram, ratiņkrēslā — ja nu šāda nepieciešamība kādreiz rodas. Ja durvis veras uz vannas istabas pusi, tikai atvēršanai vien ir nepieciešams paredzēt gandrīz 1 kvadrātmetru. Šo problēmu var novērst, durvis novietojot tā, lai tās vērtos uz ārpusi. Ja tas nav iespējams, piemērotākais risinājums varētu būt bīdāmas durvis.

DROŠĪBAS JAUTĀJUMS

Uz ārpusi veramas durvis ne tikai ļauj ietaupīt vietu, bet arī sniedz arī citas būtiskas priekšrocības. Pirmkārt, tā ir drošība: Ja vannas istabā kāds paslīd un piedzīvo neveiksmīgu kritienu, uz iekšpusi veramas durvis var būt ļoti grūti atvērt, nemaz nerunājot par gadījumu, kurā kāds durvju priekšā ir zaudējis samaņu. Ja durvis veras uz iekšpusi, un nokritušais uz grīdas guļ tieši durvju priekšā, iekļūšana vannas istabā var būt ļoti apgrūtināta. Ja durvis veras uz ārpusi, palīdzības sniedzējiem iekļūšana vannas istabā ir daudz vienkāršāka. Vienīgais priekšnoteikums ir tas, ka durvīm ir jābūt aprīkotām ar slēdzeni, kuru ārkārtējā situācijā var atslēgt arī no ārpuses.

VAIRĀK ĒRTĪBAS

Vēl viena uz ārpusi veramu durvju priekšrocība ir tā, ka vannas istaba ir vieglāk tīrāma — ja durvis ir atvērtas, ir viegli piekļūt visām sienām un grīdai. Daži vārdi jābilst arī par durvju kvalitāti. Vannas istabas ir ļoti intīma telpa — jo mazāk vannas istabā notiekošais ir dzirdams ārpus vannas istabas, jo ērtāk jūtas tās lietotāji. Šī iemesla dēļ ir vērts uzstādīt patiešām kvalitatīvas vannas istabas durvis.

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Four images of the Geberit Stories

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba