Viesiem paredzētā tualete kā vizītkarte

Maza roku mazgāšanas izlietne Geberit Citterio viesiem paredzētajai vannas istabai.

Plānojot viesu tualetes, jūs parādījāt klasi. Draudzīgas krāsas un augstvērtīgi materiāli, pietiekami liela izlietne ar izsmalcinātu sienas maisītāju, iespaidīgs spogulis, pieskaņots apgaismojumus un ļoti klusa ventilācijas sistēma rada stabilu pamatu viesu labsajūtai. Ja vēlaties saviem viesiem (un arī sev) piedāvāt ko vairāk, uzstādiettualetes podu ar bidē funkcijufunkciju. Laba namatēva vai namamātes bonusa punktus varat nopelnīt ar šādiem sīkumiem.

  • Brīvs pakaramais jakai vai džemperim
  • 2–3 rezerves ruļļi mīksta tualetes papīra
  • Sausa un tīra tualetes birste
  • Pietiekams šķidro vai cieto ziepju daudzums
  • Kaudzīte ar svaigiem maziem frotē dvieļiem un veļas grozs
  • Maza un tukša atkritumu urna ar vāku

Iztieciet bez sliktā stāvoklī esošas lasāmvielas, vīraka kociņiem un izkaltušām puķēm Arī labiem nodomiem rakstīta vannas istabas lietošanas pamācība izskatās lēti. Ja jums ir pietiekami daudz vietas vāzei ar svaigi grieztiem ziediem, jūs varat ļoti patīkami pārsteigt savus viesus.

Vannas istabas izstrādājumi

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba