Vieta, kur smakas neiederas

Slikts gaiss vannas istabā? Tā tam nav jābūt

Vakariņas. Ģimene nepacietīgi sēž pie ēdamgalda, turot nažus un dakšas gatavībā. Mamma jau atkal droši vien ir pagatavojusi gardas vakariņas. Neatbildēts gan ir jautājums: ko tieši? Viņa pirms tam bija ieslēgusi tvaiku nosūcēju un aizvērusi virtuves durvis. Tādēļ smaržas no virtuves nevarēja izplatīties visā dzīvoklī, kā tas parasti notiek.

Līdzīga situācija ir vannas istabā. Lai gan parasti šī telpa ir ļoti svaiga un tīra, tajā laiku pa laikam var rasties ļoti nepatīkamas smakas, kas ilgi nepazūd. Tieši tādēļ vannas istabām jau labu laiku ir pieejami smaku filtri, kas darbojas līdzīgi kā tvaiku nosūcējs. Par laimi šie filtri gan darbojas daudz klusāk. Un atšķirībā no virtuves tvaiku nosūcējiem tie likvidē nepatīkamās tualetes smakas. Turklāt tieši tajā vietā, kur tās rodas: tualetes podā. Tādējādi vannas istabai tiek atgriezts sākotnējais svaigums.

Neliels ieteikums: lai saglabātu smaku nosūkšanas ierīces darbības efektivitāti, filtri ir regulāri jāmaina – gan virtuvē, gan vannas istabā.

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu