Taupīt ūdeni ir tik viegli

Ūdens ir vērtīgs resurss, tādēļ tā izšķērdēšanas novēršana ir gan saprātīga, gan naudu taupoša rīcība. Ūdens taupīšana nāk par labu videi, jo dzeramā ūdens iegūšanai nepieciešamajai ūdens apstrādei un nogādāšanai lietošanas vietā ir nepieciešama enerģija, un tam visam seko arī darbs ar notekūdeņiem.

Rietumvalstīs vairāk nekā pusi no visa mājsaimniecībā patērējamā ūdens patērē vannas istabā. Šī iemesla dēļ šim patēriņam ir jāpievērš īpaša uzmanība. Vislielāko ūdens taupīšanas potenciālu sniedz divu skalošanas režīmu un t.s. stop-and-go skalošanas funkcijas izmantošana.

Woman turns on the tap and tests the intensity and temperature of the water jet

TAUPIET ŪDENI KATRĀ KLOZETPODA SKALOŠANAS REIZĒ

Kopš laika, kad klozetpoda skalošanai patērēja 12 litrus ūdens, ievērojamu ūdens taupīšanu ir nodrošinājusi stop-and-go skalošanas funkcijas un divu skalošanas režīmu ieviešana. Saskaņā ar kādu modeļa aprēķinu, salīdzinājumā ar tradicionālajām skalošanas sistēmām, visas ar diviem noskalošanas režīmiem un stop-and-go funkciju aprīkotās tvertnes, kas uzstādītas kopš 1998. gada, līdz šim ir ietaupījušas aptuveni 28 100 miljonus kubikmetru ūdens. Tikai 2018. gadā vien tika ietaupīti 2880 miljoni kubikmetru ūdens. Tas ir vairāk nekā puse no visu Vācijas mājsaimniecību gada patēriņa.

VĒRTĪGS IR KATRS PILIENS

Katrs no mums var ietaupīt daudz ūdens, vienkārši pārņemot pareizos paradumus — mazgājoties dušā viens cilvēks patērē par 80 litriem mazāk ūdens, nekā mazgājoties vannā. Ievērojamu ūdens daudzumu var ietaupīt arī, aizgriežot jaucējkrānu ķermeņa vai roku saziepēšanas, kā arī zobu tīrīšanas laikā.

Tāpat ir iespējams uzstādīt īpašas ūdens taupīšanas dušas galvas ar plūsmas ierobežotājiem, un speciālus aeratorus, kas samazina jaucējkrāna izmantotā ūdens daudzumu.

Efektīva ūdens taupīšana vannas istabā nav nekāds tikai Herkulesam pa spēkam esošs uzdevums — viss, kas ir nepieciešams, ir lielāka uzmanība un pareiza sanitārtehnisko risinājumu izvēle.

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Four images of the Geberit Stories

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba