Ieguldījums nākotnē

Vannas istaba visām dzīves situācijām

Jaunai vannas istabai ir jāspēj izpildīt mainīgās prasības vismaz 25 gadu garumā. Tādēļ ir būtiski plānot uz priekšu. Piedāvājam jums nepieciešamāko elementu sarakstu.

Jāparedz strāvas tīkla pieslēgums
Strāvas padeve vannas istabā šobrīd ir svarīgāka kā nekad agrāk. Ierīkojot strāvas tīkla pieslēgumu pareizajā vietā, vēlāk varēsiet arī uzstādīt smaku nosūkšanas iekārtu vai tualetes podu ar bidē funkciju.

Neapgrūtināta ieiešana dušā
Grīdas līmeņa dušasir gaumīgs risinājums, kas optiski palielina vannas istabu un turklāt ir drošs. Ideāli piemērotas gados jaunajiem un vecajiem

Sienas tualetes pods
Pie sienas piestiprinātas vannas istabas mēbeles un tualetes pods atvieglo grīdas tīrīšanu zem tiem. Turklāt sienas tualetes podu ir iespējams uzstādīt individuāli izvēlētā augstumā. Atsevišķiem modeļiem augstumu pēc tam var arī regulēt.

Slēpts novietojums
Sifons zem izlietnes traucē, ja lietotājs pie izlietnes sēž uz taburetes vai arī ratiņkrēslā. Slēpti novietoti sifoni atbrīvo no šī šķēršļa.

Ņemiet vērā izmērus
Neatkarīgi no tā, vai jums rokās jānes mazs bērns vai jāpārvietojas ar ratiņkrēslu, durvīm un ejām ir jābūt pietiekami platām. Plānojot vannas istabas mēbeļu izkārtojumu, jāraugās, lai visas ikdienā nepieciešamās lietas būtu viegli sasniedzamas.

Droša turēšanās pie balsta roktura
Montāžaselementiemaiz flīzēm ir milzīga nestspēja. Ideālajā gadījumā jau vannas istabas izbūves brīdī kritiskajās vietās – pie tualetes poda vai dušā – ir jāuzstāda montāžas plāksnes. Tas nav dārgi, un nepieciešamības gadījumā pie tām var piestiprināt atbalstus un rokturus, neveicot izmaiņas konstrukcijā. Svarīgi! Glabājiet plānošanas dokumentus drošā vietā.

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu