Plašas iespējas vannas istabā

Vai veļas mašīnai ir vieta vannas istabā? Tā nav obligāts elements, bet var tur atrasties, ja tiek nodrošināti pāris aspekti. Privātmājās šis funkcionālais elements veļas mašīna bieži vien atrodas pagrabā. Dzīvokļos tas nav iespējams, jo daudzdzīvokļu mājās koplietošanas veļas telpa bieži vien rada konfliktsituācijas. Neatkarīgi no iemesla pastāv gadījumi, kad veļas mašīnu ir nepieciešams uzstādīt dzīvojamajā zonā. Agrāk šim nolūkam labprāt izmantoja virtuvi, bet mūsdienās – atsevišķu telpu (Šveicē “Réduit”) vai vannas istabu.

Iegūt vietu veļasmašīnai vannas istabā

Iegūt vietu

Lai ko arī jūs izvēlētos: optimizēt vietas izmantojumu vienmēr ir labi. Veļas mašīna pavisam droši var ienākt jūsu vannas istabā, ja visas pārējās ikdienā nepieciešamās lietas varat ievietot spoguļskapī vai citos skapjos, kur tās ir viegli un ērti pieejamas. Turklāt veļas mazgāšanas laikā, kas ir šai telpai neraksturīga darbība, parādās papildu pudeles, kastes un veļas grozs, kam arī ir nepieciešams piemeklēt vietu vannas istabā, kur tie nebūtu traucēklis. Tieši tādēļ haosu vajadzētu likvidēt savlaicīgi.

Ideālā vieta

Pēc tam ir jānosaka ideālā atrašanās vieta. Vannas istabā jau ir pieejami visi nepieciešamie ūdens padeves pieslēgumi. Taču tie arī nosaka pieejamo vietu: ūdens padeves savienojuma caurules drīkst ierīkot divu metru diapazonā, zina teikt Geberit izstrādājumu daļas vadītājs Urss Bonsaks (Urs Bohnsack), kurš labi pārzina savienotājelementus. Papildus ir jānodrošina arī notekūdeņu novadīšanas pieslēgums un strāvas tīkla pieslēgums. Un pēc tam? Pēc tam ir jādomā par pieslēgumu izveidi. “Ja vannas istabas izbūves brīdī jau ir paredzēta iespēja, ka kādu dienu tajā varētu atrasties veļas mašīna, lai, piemēram, dzīvokli varētu izīrēt, tā ir liela priekšrocība,” teica Urss Bonsaks. “Šādā gadījumā pieslēgumi jau var tikt sagatavoti, kas pavisam droši ir tīrākais risinājums.”

Montieru palīdzība

Taču, ko darīt, ja šāda iespēja nav paredzēta? “Vienmēr var improvizēt,” norāda speciālists Urss Bonsaks, “taču šādā gadījumā palielinās arī ūdens radītu bojājumu iespējamība un tiek zaudēts zināms komforts.” Sanitārtehnisko izstrādājumu montieris šajā gadījumā var palīdzēt un nodrošināt uzticamu un drošu pieslēguma ierīkošanu. “Izlietnes sifonu nomainīt pret tāda modeļa sifonu, kas ar vienu ātru pieslēgumu nodrošina arī netīrā ūdens novadīšanu. Ūdens padeves pieslēgumam montieris izlietnes aukstā ūdens pievadā var iebūvēt caurules līkumu, lai droši pievadītu ūdeni veļas mazgājamajai mašīnai,” skaidro Urss Bonsaks.

Vienmēr aktuālākā informācija

Četri attēli saistībā ar Geberit Stories

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba