Eklektisms satiekas ar romantiku

Ja vannas istabā ir sakārtota uzglabāšanas vieta, nav jābaidās no haotiskiem rītiem vannas istabā

Aizdegtas sveces, visur izkaisītas rožu lapiņas. Smarža ir kārdinoša, un telpu piepilda maiga melodija. Beidzot jūs pilnībā atslābināties…Stop! Sveces un rozes bija vakardien. Šorīt mēs atkal esam pelēkajā ikdienā. Laiks doties uz darbu, skolu, bērnudārzu. Īsi pēc septiņiem vakarā visi ģimenes locekļi atkal vienlaicīgi mēģina ieņemt vannas istabu, kas ir ikvienas mājvietas šaurākā telpa.

Reizēm atpūtas centrs, reizēm vadības centrs. Vannas istabai dažreiz pat vienlaicīgi jāspēj atbilst dažādām prasībām. To iespējams panākt ar pārdomātu iekārtojumu. Viss ir atkarīgs no labas uzglabāšanas vietas plānošanas un izmantošanas. Māksla ir izvēlēties vannas istabas mēbeles tā, lai ikvienam priekšmetam būtu sava loģiskā atrašanās vieta un tas būtu ātri atrodams. Spoguļskapis? Ideālā vieta tādiem bieži lietotiem priekšmetiem kā zobubirste, dezodorants un kosmētika. Tādā gadījumā visas uzglabāšanas vietas funkcijas var nodrošināt izlietnes skapītis: papildus matu sukai un fēnam tajā var ievietot arī dažādus citus vannas istabas priekšmetus, piemēram, vannas bumbas un roku dvieļus. Ja vēlaties īpaši izpausties, ieplānojiet skapīti, ko var ierīkot telpas sānā, vai augsto skapi.

Secinājums: ja vannas istabā ir pārdomāta uzglabāšanas vieta, nav jābaidās no ģimenes haotiskajiem rītiem un ir iespējams priecāties par patīkamiem mirkļiem.

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu